Welcome to Alba Flash News! The idea of this blog is to comment on relevant and interesting celebrity news & events, fun & entertainment, unique stories and more, in a concise and simple format without gimmicks. We bring you the latest news titles on albanian gossip and showbiz in a flash style. The blog supports english and albanian language. Enjoy!

Sunday, 16 February 2014

PANORAMA PLUS Magazine - 15 February 2014

Revista PANORAMA PLUS - 15 Shkurt 2014

VIP headlines this week by magazine "Panorama Plus" (15 February 2014)

Ciljeta flashes her breasts in concert
Revealed the love story between Anaid of "BB" and the 19-year old model
Redon Makashi caught in the company of his former lover. Relationship continues for 20 years ...
Here is how Angela Martini looked before becoming a sex simbol
Orinda Huta: I chose Noizy to return to music, with him I have a guaranteed success
Nora reignites the stage with her underwear
Eli Fara: With Kastriot Tusha, together in St. Valentin
Footballer Hamdi Salihi starts new life in Israel
Gent Bejko: Now you'll see me naked with hands in pockets
Model Tika Camaj divorced from husband after many years of marriage
The director of "Portokalli" Altin Basha nervous in front of photographers
The doctor of "Fiks Fare", among colleagues even outside work
When photoshop cannot do work, Merita Halili beautiful even as 50-years old
Rike of "BB " and Luca enjoy the snow in Chiomonte of Turin
Franceska Jace: Valentine finds me with no lover, I'm not ready for a connection
Hersi Matmuja: I will not opt for Eurovision transformation, I prefer to be 100% myself
Sisters Vjollca make foreign media frenzy
After the 20th anniversary, Mirjeta Shala getting ready to meet Donald Trump
Rita Ora comes to Kosovo, talks that she will bring a song in albanian
Inva Mula, a photo where her 19-years son joins the new family
Dren Abazi celebrates 29th birthday with friends in Patok
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

Titujt kryesore VIP te kesaj jave nga Revista "Panorama Plus" (15 Shkurt 2014)

Ciljeta nxjerr gjoksin ne koncert
Zbulohet historia e dashurise mes Anaidit te "BB" dhe modeles 19-vjecare
Redon Makashi kapet ne shoqerine e ish-te dashures. Lidhja vazhdon per 20 vite...
Ja se dukej Angela Martini para se te behej seks-simbol
Orinda Huta: Zgjodha Noizin per t'u rikthyer ne muzike, me te e kam te garantuar suksesin
Nora rindez skenen me te brendshme
Eli Fara: Me Kastriot Tushen, bashke ne Shen Valentin
Futbollisti Hamdi Salihi nis jete te re ne Izrael
Gent Bejko: Tani do me shihni lakuriq me duar ne xhepa
Modelja Tika Camaj divorcohet nga bashkeshorti pas shume vitesh martese
Regjisori i "Portokalli" Altin Basha, nervoz para fotografeve
Doktori i "Fiks Fare", mes kolegesh edhe jashte pune
Kur fotoshopi nuk ben pune, Merita Halili e bukur edhe 50-vjecare
Rike e "BB" dhe Luca shijojne boren ne Chiomonte te Torinos
Franceska Jace: Shen Valentini me gjeti pa te dashur, s'jam gati per nje lidhje
Hersi Matmuja: Ne Eurovizion nuk do te zgjedh transformimin, preferoj te jem 100% une
Motrat Vjollca cmendin mediat e huaja
Pas 20-vjetorit, Mirjeta Shala behet gati per te takuar Donald Trump
Rita Ora vjen ne Kosove, flitet se do te sjelle nje kenge shqip
Inva Mula, fotoja ku familjes se re i bashkohet djali i saj 19-vjecar
Dren Abazi feston 29-vjetorin me shoket ne Patok

No comments:

Post a Comment