Welcome to Alba Flash News! The idea of this blog is to comment on relevant and interesting celebrity news & events, fun & entertainment, unique stories and more, in a concise and simple format without gimmicks. We bring you the latest news titles on albanian gossip and showbiz in a flash style. The blog supports english and albanian language. Enjoy!

Friday, 4 October 2013

Leonora Jakupi, the star of the evening

Leonora Jakupi tek "Zhurma Show Awards 2013"
Photos of Leonora on the red carpet at "Zhurma Show Awards 2013", have done much "noise" in the media these days, commenting on decollete dress being open and her breasts exposed. It is not the first time that Leonora choose such a dress, but its not that we're complaining so much really, a beauty as she, its suits her to "tease" us in this way.


photo: festa krasniqi
- - - - - - - - - - - -

Leonora Jakupi, ylli i mbremjes
Fotot e Leonores ne tapetin e kuq te "Zhurma Show Awards 2013", kane bere shume "zhurme" neper media keto dite, duke u komentuar per dekoltene e hapur dhe gjoksin e saj te ekspozuar. Nuk eshte hera e pare qe Leonora zgjedh nje fustan te tille, por nuk eshte edhe se ankohemi vertete aq shume, pasi nje bukurosheje si ajo i ka hije te nga "ngacmoje" edhe ne kete menyre.

Wednesday, 2 October 2013

Albana Azizi, new music video for her birthday

Albana Azizi, se shpejti me klip te ri
She has just celebrated her 21st birthday anniversary and there she seems to have calculated the perfect timing to "burn" the atmosphere with a song and new video titled "Burn it tonight". It is about the kosovar singer Albana Azizi aka Thaila, born and raised in Switzerland, who beside being active in the local arena she's seeking european market as well. The music project is realized by the studio Genton, while the video will be realized by Urban Graphics, writes the Telegraph.
- - - - - - - - - -

Albana Azizi, per ditelindje nje klip te ri
Ajo sapo ka festuar 21-vjetorin e ditelindjes keto dite dhe duket sikur ka llogaritur kohen perfekt per te "kallur" atmosferen me nje kenge dhe klip te ri me titull "Kalle sonte". Behet fjale per kengetaren kosovare Albana Azizi aka Thaila, e lindur dhe rritur ne Zvicer, e cila pervec se eshte aktive ne skenen vendore ajo synon poashtu edhe ate evropiane. Projekti muzikor eshte realizuar nga studio Genton, ndersa klipi do te realizohet nga Urban Graphics, shkruan Telegrafi.

Tuesday, 1 October 2013

Rita Ora, now as a presenter

Rita Ora, presenter at Teen Awards 2013
Albanian pop icon, Rita Ora, has announced that it will be presenting the musical event "BBC Radio 1 Teen Awards", in support of experienced presenter Nick Grimshaw. Presentation of awards will take place on 3 November 2013 in Wembley Arena of London, while this will be the 4th edition of this event in which this year are expected to perform Tinie Tempah, Fall Out Boy, Rizzle Kicks, Jessi J, and Pop Icon James Arthur. Otherwise, the British media speak for a business meeting between Rita Ora and Simon Cowell about the X Factor, saying that the latter is keen to make use of the Albanian singer as part of jury panel.
- - - - - - - - - -

Rita Ora, tani edhe si prezantuese
Pop ikona shqiptare, Rita Ora, ka bere te ditur se do jete prezantuese ne evenimentin muzikor "BBC Radio 1 Teen Awards", ne krah te prezantuesit me eksperience, Nick Grimshaw. Ndarja e cmimeve do te behet me 3 nentor 2013 ne Wembley Arena te Londres, ndersa ky do jete edicioni i 4-te i ketij evenimenti ku kete vit pritet te performojne Tinie Tempah, Fall Out Boy, Rizzle Kicks, Jessi J, Icona Pop dhe James Arthur. Ndryshe, mediat britanike flasin per nje takim pune mes Rita Ores dhe Simon Cowell ne lidhje me X Factor, ku thuhet se ky i fundit eshte i etur ta fus kengetaren shqiptare ne panelin e jurise.

Aurela Gace, plans to repeat the wedding

Aurela Gace, serish dasem pas 10 vjetes
Do not worry, it will not happen now but in 10 years time. "We, that never wanted to marry, it relished us I think and we're going to wear again this dress and Skerdi's suit and will do the wedding again after 10 years", was quoted Aurela saying in an article in "Paloma" . So after 10 years those rumours that bride Aurela is older then the groom, will not drink water, since the two would then grow old alike, and of course will be with many many more children behind. It seems now this trend has become a phenomenon, when brides are "remade" brides again. So did, a little while ago, Gjyste, then Mihrija etc..
- - - - - - - - - - - -

Aurela Gace, planet per te perseritur dasmen
Mos u shqetesoni, se kjo nuk do ndodh tani por pas 10 vjetesh. "Ne qe s'donim kurre te martoheshim, na lezetoi me duket dhe do t'i veshim prape kete fustan dhe kostumin e Skerdit dhe do bejme prape dasme pas 10 vjetesh", eshte cituar te kete thene Aurela ne nje shkrim nga "Paloma". Keshtu pas 10 vjetesh ato ca llafe se nusja Aurela eshte me e vjeter se dhendrri, nuk do pine me uje, se te dy do plaken atehere njesoj, natyrisht dhe me shume me shume kalamaj pas. Duket sikur tani eshte shnderruar ne trend ky fenomen, kur nuset "ribehen" prape nuse. Keshtu pak kohe me pare beri Gjystja, pastaj Mihrija etj.

Ronela lost a "bird" but gained a new song

Ronela Hajati me kengen "Mos ma lsho" ne Kenga Magjike 2013
It turned out that the "bird" of Tuna that now grew into famous one, was allegedly stolen from Ronela, ie. song "Fenix​​" was originally worked for the latter, who for some reason could not pay due attention to this "bird" while it was still tiny and it escaped to Tuna. But the past is forgotten, Ronela has now a new song titled "Mos ma lsho" composed by Elgit Doda, with which she will appear in the Magic Song 2013. We wish that this time she pays attention to this song and doesn't "let it escape" to someone else.
- - - - - - - - - - - -

Ronela humb "zogun" por fiton nje kenge te re
Doli se "zogu" i Tunes qe tashme u rrit e u be i famshem, na qenka vjedhur nga Ronela, dmth. kenga "Fenix" ishte punuar fillimisht per kete te fundit, e cila per disa arsye nuk mund t'i kushtonte vemendjen e duhur ketij "zogu" derisa ishte ende i vockel dhe ai iku tek Tuna. Por, e shkuar e harruar, Ronela ka gati nje kenge te re me titullin "Mos ma lsho", punuar nga Elgit Doda, me te cilen ajo do paraqitet ne Kengen Magjike 2013. Urojme qe kesaj radhe ajo t'i kushtoj vemendje kenges dhe "mos t'ia leshoj" askujt tjeter.

Our VIPs, "whores" of Dubai?

In a way or another, so did write an article in the Gazeta Express. According to the article, certain sources (unknown) say that our VIP ladies don't go so frequently to Dubai just for the beach and imago, but also to actually make profits by offering special services, such as escorts to sheikh customers, and even sex. Oopa! Even Blerim Destani goes there often, does it mean that he is "male whore" too. And so they thought they would go unnoticed by our strong journalists, he he! They're mistaken!
- - - - - - - - - - -

Femrat tona VIP, "rrospia" te Dubait?
Ne nje fare menyre a tjeter, keshtu ka shkruar nje artikull ne Gazeten Express. Sipas artikullit, burime te caktuara (dhe te panjohura) thone se femrat tona VIP nuk shkojne ne Dubai vetem per plazh dhe imazh, por ne fakt edhe per te profituar duke ofruar sherbime speciale, si eskort per klientet sheik, madje dhe seks. Oopa! Edhe Blerim Destani shkon shpesh atje, mos vall na qenka edhe ai "rrospillan". Dhe keshtu ata kane menduar se do kalojne pa u verejtur nga gazetaret tane te forte, he he! Gabohen!

Vildane Zeneli and Gezim Gashi, new hit is coming...

Vildane Zeneli & Gezim Gashi, incizojne kengen ne bashkepunim
This weekend, Vildane and Gezim have planned to complete recordings of their song entitled "Once Again", previously announced, in collaboration. Besides working as a model and actress, Vildane has announced long ago that she is building her music career. Fans are eager to see this beauty under image of a super sexy singer. She was written about alot in media recently during her stay in Kosovo where she appeared as image of fashion designer Blerina Kllokoqi Rugova. Gezim on the other hand is a young and talended singer that promises big, and we have no doubts, this collaboration will be welcomed by the fans.

Gezim Gashi & Vildane Zeneli recording of "Once Again"
Recording "Once Again" in Manhattan
- - - - - - - - - - - - - -

Vildane Zeneli dhe Gezim Gashi, nje hit po vjen
Kete vikend, Vildanja dhe Gezimi kane ne plan te kryejne incizimet e kenges se tyre me titull "Once again", te paralajmeruar me heret, ne bashkepunim. Krahas punes si modele dhe aktore, Vildanja ka kohe qe ka bere te ditur se eshte duke ndertuar edhe nje karriere te saj muzikore. Fansat presin me padurim ta shohin kete bukuroshe me imazhin e nje kengetareje super seksi. Ajo se fundmi u perfol shume ne media gjate qendrimit ne Kosove ku u shfaq si imazh i stilistes Blerina Kllokoqi Rugova. Gezimi ne anen tjeter eshte nje kengetar i ri dhe i talentuar qe premton shume dhe nuk kemi dyshime, ky bashkepunim do te mirepritet nga fansat.

Rihanna copies Dafina? Don't laugh!

Rihanna vs Dafina
Rihanna has released some new pictures from her new video and as soon as we saw it, it reminded us the Albanian singer Dafina Zeqiri, who is often accused of copying Rihanna, but this time we were surprised by the fact that if was happening the opposite direction, since a striptease girl and similar images we've seen previously in Dafina's video or on her social network. Here are photos and see for yourself.
- - - - - - - - - - - - -
Rihanna kopjon Dafinen? Mos qesh!
Rihanna ka publikuar disa foto te reja nga klipi i saj me i ri dhe sapo i pame, na shkoi mendja tek kengetarja jone shqiptare Dafina Zeqiri, e cila shpesh eshte akuzuar per kopjim te Rihanes, por kete radhe u befasuam me faktin se sikur po ndodhte e kunderta, pasi nje striptizere dhe imazhe te ngjashme i kemi pare me heret tek klipi i Dafines apo ne rrjetin e saj social. Ja shikoni fotot dhe binduni...

Asian model falls in love with Diana Avdiu

Jeff Lee & Diana Avdiu for NYFW
"Beauty has no limits" model Jeff Lee wrote in his social network, where he has posted several photos realized together with the beautiful Diana Avdiu and apparently is in love, as he has not saved numerous compliments towards Albanian model. This was a photoshoot done by Fadil Berisha for fashion week in New York during the month of September.
- - - - - - - - - - 

Modeli aziatik bie ne dashuri me Diana Avdiun
"Bukuria s'ka kufij" ka shkruar modeli Jeff Lee ne rrjetin e tij social, ku ka postuar disa foto te realizuara se bashku me bukuroshen Diana Avdiu dhe me sa duket eshte dashuruar ne te, pasi nuk ka kursyer komplimente te shumta drejtuar modeles shqiptare. Ka qene ky nje fotosesion i realizuar nga Fadil Berisha per javen e modes ne New York gjate muajit shtator.

Noizy goes back to his old love

Noizy dhe vajza e tij Leandra
Noizy and his daughter Leandra
Noizy, who celebrated his 27th birthday a few days earlier, is back with his old love, writes "Paloma". It is about the love with whome he has a girl named Leandra. Secret sources speak of a reunion of Noizy with mother of his daughter, and it looks like the couple is experiencing their love for the second time, but now like adults and more mature. We rejoice to this news and wish that Noizy has renounced his dissolute life that he's had so far.
- - - - - - - - - - - - -

Noizy i rikthehet dashurise se vjeter
Noizy, i cili para pak ditesh festoi 27 vjetorin, i eshte rikthyer dashurise se vjeter, shkruan "Paloma". Behet fjale per dashurine me te cilen ka edhe nje vajze me emrin Leandra. Burimet sekrete flasin per nje ribashkim te Noizyt me mamane e vajzes, dhe duket sikur cifti eshte duke perjetuar dashurine e tyre per se dyti, por tashme me te rritur dhe me te pjekur. I gezohemi ketij lajmi dhe urojme qe Noizy te kete hequr dore nga jeta e tij e shthurur qe ka bere deri tani.

Monday, 30 September 2013

PALOMA Magazine - 28th September 2013

Revista PALOMA - 28 Shtator 2013
VIP headlines this week by the magazine "Paloma" (28 September 2013):
 • Aurela Gace: I'll marry again after 10 years!
 • Saimiri left "Fiks Fare" for Agon Channel
 • Arta Bajrami: I'm a sex symbol! I, teacher of R & B in Albania!
 • Fevziu getting ready to leave TV Klan?
 • Noizy gives up dissolute life, returned with his daughter's mother, Leandra
 • Ciljeta, surprise collaboration with the singer of the hit "Babylonia"
 • Ronela Hajati: Bird of Tuna would be mine
 • Lori and Erion from the show "My Day": We are inseparable couple ...
 • Fatma with curly, or not curly hair?
 • Kledi Kadiu returns to "Amici" as coach
 • Jonida Maliqi and Rovena Dilo, part of the Milan fashion week
 • Robert Berisha speaks: I never betrayed Nora!
 • Daniela Kostadini - moderator of news articles, TV Klan becomes mother
 • "Strong Party" with President Visar Arifay: The strong ones wish to make law in Kosovo!
 • Michele Placido: I did not expect so much love from Albanians
 • Dafina, hot scenes in the last video "Hajde ma knej"
 • Era Istrefi: I do not want to be considered as other VIPs
 • Xhejsi Jorgaqi: My fiance does'nt let me get lazy in music. My father George Jorgaqi left career to be devoted to me
 • By Niko Komani: Trends Fall-Winter 2013/2014
 • IN & OUT: Vesa Luma, Genc Prelvukaj, Ema Andrea (IN); Adelina Berisha, Anakonda, X Factor (OUT)
 • On Scanner: Private or public life?
 • Hottest News of the summer 2013: Aferdita and Shpat - cold halva or warm soup?; Agent 666 in action, tapping Dafina; Alban proposes, Miriam says "yes"; Olta Gixhari, a lesbian with breasts out; Bye bye celibacy; Shhhhht, Bleona has spoken of scandals; The most beautiful couple separated?; Silva Gunbardhi and Dafi, colleagues and lovers; Joana's done it ​​all
- - - - - - - - - - - - - -

Titujt kryesore VIP te kesaj jave nga Revista "Paloma" (28 Shtator 2013):
 • Aurela Gace: Do martohem prape pas 10 vjetesh!
 • Saimiri le "Fiks Fare" per Agon Channel
 • Arta Bajrami: Jam nje seks-simbol! Une, mesuesja e R&B ne Shqiperi!
 • Fevziu behet gati per largimin nga TV Klan?
 • Noizy heq dore nga jeta e shthurur, rikthehet me mamane e vajzes se tij, Leandra
 • Ciljeta, bashkepunimi surprize me kengetarin e hitit "Babylonia"
 • Ronela Hajati: Zogu i Tunes do te ishte i imi
 • Lori dhe Erioni nga emisioni "Dita Ime": Jemi cift i pandare...
 • Fatma me kacurrela, apo pa kacurrela?
 • Kledi Kadiu rikthehet ne "Amici" si trajner
 • Jonida Maliqi dhe Rovena Dilo, pjese e javes se modes ne Milano
 • Robert Berisha flet: Kurre nuk e kam tradhtuar Noren!
 • Daniela Kostadini - moderatorja e lajmeve ne TV Klan behet nene
 • "Partia e Forte" me kryetar Visar Arifaj: Te fortet duan te bejne ligjin ne Kosove!
 • Michele Placido: Nuk prisja kaq shume dashuri te shqiptareve
 • Dafina Zeqiri, skena te nxehta ne klipin e fundit "Hajde ma knej"
 • Era Istrefi: S'dua te konsiderohem si VIP-at e tjere
 • Xhejsi Jorgaqi: I fejuari s'me le te dembelosem ne muzike. Babai im Gjergj Jorgaqi, la karrieren per t'u perkushtuar ndaj meje
 • Nga Niko Komani: Tendencat Vjeshte-Dimer 2013/2014
 • IN&OUT: Vesa Luma, Genc Prelvukaj, Ema Andrea (IN); Adelina Berisha, Anakonda, X Factor (OUT)
 • Ne SKANER: Jete private apo publike?
 • Lajmet me te nxehta te veres 2013: Aferdita me Shpatin - hallve e ftohte, apo supe e ngrohte?; Agjenti 666 ne aksion, pergjon Dafina Zeqirin; Albani propozon, Miriami thote "po"; Olta Gixhari, nje lesbike me gjoksin jashte; Bye Bye beqari; Shhhhht, Bleona ka folur per skandalet; Ndahet cifti me i bukur?; Silva Gunbardhi dhe Dafi, kolege dhe te dashur; Joana i beri te gjitha

PANORAMA PLUS Magazine - 28th September 2013

Revista "PANORAMA PLUS" - 28 Shtator 2013
Headlines of this week by the magazine "Panorama Plus" (28 September 2013):

 • Eni Vasili returns on screen with "News 24" to heated political debate
 • Ardit Gjebrea accident during tests, broke two ribs
 • Saimir Kodra, the dilemma for leaving from "Fiks Fare": I have an attractive offer!
 • Prince Leka and Elijah, in a stylish royal ambience
 • Ajola Xoxa, before sin
 • Dafina back with sexy images, in the arms of a Mister
 • With Mrs.Majlinda Bregu family, it seems that shopping is done by husband
 • Sinan Hoxha, friendship with Vigan and Edber of the "Big Brother"
 • Bledi Strakosha, facebook conversation led to job losing
 • Aurela Gace, wedding for fans only: the most beautiful dress for this night
 • Beach shots "infect" Enver Petrovci, proud of his physique
 • Alida Duka returns to music after a year break
 • Era Istrefi brings the first clip with clothing of her sister , Nora
 • DWS, the men's VIP race joined by Arben Derhemi and Kastro Zizo
 • Ciljeta and Ulpijana how different without make-up!
 • Arjon Mucha: Why I left "The Albanian Sunday." After the "Big Brother", going into the second TV challenge, that of dance
 • Rexhepagiq and Mumajesi perjurers, after initial grievances, return  to "Magic Song"
 • "War" for concerts; Getoari and Tuna beat Flori and Elvana
 • Miss Malesia, Irena Dedivanaj, available to Nishani in the U.S.
 • Redon Makashi: When your fan turns into closest colleague
 • UET, VIP party with students and those with prominence
 • Dies emblematic figure of the series "Ezel", uncle Ramiz
 • Ledina Celo tempted by husband's sports, starts training in the kikboks
 • Three friends, Jamie, Arbana and Ledioni, co-presenters at "The Sun"

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Titujt kryesore te kesaj jave nga Revista "Panorama Plus" (28 Shtator 2013):

 • Eni Vasili, rikthehet ne ekran te "News 24" per debatin e nxehte politik
 • Ardit Gjebrea, aksidentohet gjate provave, thyen dy brinje
 • Saimir Kodra, ne dileme per largimin nga "Fiks Fare": Kam nje oferte joshese!
 • Princi Leka dhe Elia, shik ne nje ambient mbreterish
 • Ajola Xoxa, para mekatit
 • Dafina Zeqiri rikthehet me imazhe seksi, ne krahet e nje misteri
 • Ne familjen e Majlinda Bregut, duket se pazarin e ben burri
 • Sinan Hoxha, miqesi me Viganin dhe Edberin e "Big Brother"
 • Bledi Strakosha, nje bisede facebook-u i kushton largimin nga puna
 • Aurela Gace, dasme vetem per fansat: Fustanin me te bukur per kete nate
 • Pozat ne plazh "infektojne" edhe Enver Petrovcin, krenohet me fizikun e tij
 • Alida Duka rikthehet ne muzike pas nje viti pauze
 • Era Istrefi realizon klipin e pare me rrobat e motres, Nores
 • DWS, gares se meshkujve VIP i shtohen Arben Derhemi dhe Kastro Zizo
 • Ciljeta dhe Ulpiana, sa ndryshe pa make-up!
 • Arjon Muca: Pse e lashe "Te Dielen Shqiptare". Pas "Big Brother", futem ne sfiden e dyte televizive, ate te kercimit
 • Mumajesi dhe Rexhepagiq shkelin betimin, pas hatermbetjeve rikthehen te "Kenga Magjike"
 • "Lufta" per koncerte; Getoari dhe Tuna mundin Florin dhe Elvanen
 • Miss Malesia, Irena Dedivanaj, ne dispozicion te Nishanit ne SHBA
 • Redon Makashi: Kur fansi yt kthehet ne kolegun me te afert
 • UET, party me studentet VIP dhe ata me te spikaturit
 • Nderron jete figura emblematike e serialit "Ezel", daje Ramizi
 • Ledina Celo joshet nga sporti i burrit, nis stervitjen ne kikboks
 • Tre miqte, Xhemi, Arbana dhe Ledioni, bashke prezantues tek "E Diell"


BLUETOOTH Magazine - 28th September 2013

Revista "Bluetooth" - 28 Shtator 2013
Headlines of this week by the magazine "Bluetooth" (28 September 2013):

 • Armina Mevlani: The Blue Prince? No matter whose son he is, when it comes to love! Beauty tells for the first time on her love relationship
 • Greta Koci 22 years old, celebrates with young Democrats. Congratulated by former Prime Minister Berisha
 • "Diary" of Makashi Redon: The child first, then marriage. I won't participate in festivals, I plan a recital
 • The fiance, Robert: Two weeks separated with Nora, down to an SMS. I've never betrayed her, would never change her with anyone else
 • Aurela Gace, second wedding yesterday in "Crazy Calvin"
 • "News 24" screen brings on Eni Vasili
 • Cozman presents Tuna in his family
 • Divided group "Baba Stars", Geti against the politics, Agon pro
 • Saimiri left the "Fiks"? Moderator: That is not true. MECO Sonila: He joined "Agon Channel"
 • UET party with VIPs and "excellence"
 • Edi Rama, as you have not seen him before
 • Eugent Bushpepa: Rock followers are decreasing, it is media's fault
 • Blerim Destani: Enough talk about me, I don't like gossip. Love, I wish that everyone experience it once in a life
 • Kledi Kadiu, trainer in "Amici"
 • Ezel's uncle dies
 • "The Voice of Albania"; Rezart Aga: Participation impressive, expected to be unmatched season; Aurela Gace: Skeptics will fall for me; Sidrit Bejleri: This spectacle is based on honesty

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Titujt kryesore te kesaj jave nga Revista "Bluetooth" (28 Shtator 2013):

 • Armina Mevlani: Princi i kalter? S'ka rendesi djali i kujt eshte, kur behet fjale per dashuri! Bukuroshja rrefen per here te pare mbi lidhjen e saj te dashurise
 • Greta Koci 22 vjec, feston me te rinjte demokrate. E uron ish-kryeministri Berisha
 • "Ditari" i Redon Makashit: Me pare femija, pastaj martesa. S'marr me pjese ne festivale, kam ne plan nje recital
 • I fejuari, Roberti: Me Noren dy jave te ndare, shkak u be nje SMS. Nuk e kam tradhtuar kurre, s'e nderroj me askend tjeter
 • Aurela Gace, dje dasma e dyte ne "Crazy Calvin"
 • "News 24" kthen ne ekran Eni Vasilin
 • Cozman prezanton Tunen ne familje
 • Percahet grupi "Baba Stars", Geti kunder politikes, Agoni pro
 • Saimiri iken nga "Fiks"?! Moderatori: S'eshte e vertete. Sonila Meco: I bashkohet "Agon Channel"
 • UET feste me VIP-a dhe "ekselence"
 • Edi Rama, sic nuk e keni pare
 • Eugent Bushpepa: Ndjekesit e rock-ut po pakesohen, faji i medias
 • Blerim Destani: Mjaft u moret me mua, s'me pelqejne thashethemet. Dashuria, uroj qe cdokush ta perjetoje nje here ne jete
 • Kledi Kadiu, trajner ne "Amici"
 • Nderron jete daja i Ezelit
 • "The Voice of Albania"; Rezart Aga: Pjesemarrje mbreselenese, pritet te jete sezon i pakrahasueshem; Aurela Gace: Skeptiket do dashurohen me mua; Sidrit Bejleri: Ky spektakel bazohet tek ndershmeria
Geti comes solo with new video "E Nxonme"

Geti in his new music video "E Nxonme"
Kosovar rapper known by many names, Getoar Selimi aka Ghetto Geasy or Geti, comes this time very much solo and without "chauffeur" as last time, but only with a beautiful model in the just published new music video "E nxonme".Video, the work of production "Imagine" with music from boys Zzap & Chris, seems to be taking multiple approvals from fans, according to initial statistics on Youtube.


- - - - - - - - - -
Geti vjen solo me "E Nxonme"
Reperi i njohur kosovar me shume emra, Getoar Selimi aka Ghetto Geasy apo Geti, vjen kesaj radhe shume solo dhe pa "shofer" si heren e kaluar, por vetem me nje modele te bukur ne klipin e sapo publikuar "E nxonme". Klipi i punuar nga produksioni "Imagine" me muzike te djelmoshave Zzap & Chris, duket se do marre pelqime te shumta nga fansat, sipas statistikave fillestare ne Youtube.