Welcome to Alba Flash News! The idea of this blog is to comment on relevant and interesting celebrity news & events, fun & entertainment, unique stories and more, in a concise and simple format without gimmicks. We bring you the latest news titles on albanian gossip and showbiz in a flash style. The blog supports english and albanian language. Enjoy!

Sunday, 9 February 2014

PANORAMA PLUS Magazine - 8 February 2014

Revista PANORAMA PLUS - 8 Shkurt 2014

Headlines this week by the magazine "Panorama Plus" (8 February 2014)

Big Brother: Details of seventh edition of the show
Revealed the love story of Ilva Tare and Eduard Selami
Speaker of the CEC, Lefterije Leshi gives up the divorce
Quarrel in the social networks, Elvana accused of copying Beyonce
Ciljeta celebrates her birthday and the first anniversary of her boy in a VIP night
Xhoana Xheneti publishes new sexy photos
Ermal Mamaqi: "6 days without Ermal" , here's what you'll see
Rezarta Shkurta, in super shape after birth
Patrick Rukai , Albanian making America crazy with nude photos
Adelina Tahiri shows ambitions to be introduced in politics
Gent Bejko and Jonida Vokshi play idiots in the premiere of the new film
Redon Makashi sings everywhere with Ertil Koka, on February 14 will be together in Rome
Graciano Tagani: As a dancer, not just that I have fun, but I also earn alot of money
Zajmina loses the trial, but poses hot
Eli Fara loses weight and appears in duo with Kastriot Tusha in the new song
Xhavit Bajrami, Rudina's boyfriend, passionate about wildlife
Genta Ismajli boycotted by Kosovo televisions
Fatlum Aziri, aiming Albanian title of "Mister Macedonia"
- - - - - - - -

Titujt kryesore te kesaj jave nga Revista "Panorama Plus" (8 Shkurt 2014)

Big Brother: Detajet e edicionit te shtate te spektaklit
Zbulohet historia e dashurise e Ilva Tares dhe Eduard Selamit
Kryetarja e KQZ-se, Lefterije Lleshi, heq dore nga divorci
Sherr ne rrjetet sociale, Elvana akuzohet se ka kopjuar Beyonce
Ciljeta feston ditelindjen e saj dhe 1-vjetorin e djalit ne nje nate me VIP-a
Xhoana Xhenet publikon fotot e reja seksi
Ermal Mamaqi: "6 dite pa Ermalin", ja cfare do te shihni
Rezarta Shkurta, ne super forme mbas lindjes
Patrick Rukai, shqiptari qe po cmend Ameriken me foto nudo
Adelina Tahiri tregon ambiciet e para per t'iu futur politikes
Gent Bejko e Jonida Vokshi luajne idiotet ne premieren e filmit te ri
Redon Makashi kendon kudo me Ertila Koken, me 14 shkurt do te jene bashke ne Rome
Graciano Tagani: Si balerin jo vetem kenaqem, por edhe fitoj shume para
Zajmina humb gjyqin, por pozon nxehte
Eli Fara humb peshe dhe shfaqet cift me Kastriot Tushen ne kengen e re
Xhavit Bajrami, i dashuri i Rudina Magjistarit i apasionuar pas kafsheve te egra
Genta Ismajli bojkotohet nga televizionet kosovare
Fatlum Aziri, shqiptari qe synon titullin e "Mister Maqedonia"

No comments:

Post a Comment