Welcome to Alba Flash News! The idea of this blog is to comment on relevant and interesting celebrity news & events, fun & entertainment, unique stories and more, in a concise and simple format without gimmicks. We bring you the latest news titles on albanian gossip and showbiz in a flash style. The blog supports english and albanian language. Enjoy!

Sunday, 2 February 2014

PANORAMA PLUS Magazine - 1st February 2014

Revista PANORAMA PLUS - 1 Shkurt 2014

VIP headlines this week by magazine "Panorama Plus" ( 1 February 2014 )

Ledri & Angela , the couple caught at the airport, there is talk about love connection
Even Upliana Lama wants to look like a sexy female
Fatos Nano returns from Vienna to Tirana and accommodates in a luxury villa, photos
Zajmina loses trial with a commercial company, posed nude and did not respect the contract
Stine celebrates 33rd birthday in the arms of a brunette
Clinton Zeqiraj's phone stolen and hot photos published
Mira Janji, topless to success
Suada Sheriff : I chose Gjebrea for television and Meta for politics
Erla Mehilli relaxes on the sea shore, even though it is winter
Blero brings brings to the market another beauty, a miss as Kim Kardashian
Ciljeta gives up opened up dresses, here is how she presents herself in concerts
Singer Korab Shaqiri introduces her girlfriend to the public
Mp Artan Gaci choses pavement for parking
Tuna and Cozman celebrate with wine on their first anniversary of relationship
Flaka Krelani tends to improve appearance by filling lips
Ballet dancer Klajdi Selimi forgets blonde ex - fiancee , now he has a brunette aside
Ingrid appears with long hair
Elton Deda becomes godfather of Eneda Tariffa's daughter
Rivalry between the singers, Dafina & Genta challenge by stripping
Luana Vjollca "rebells" on top of a bar counter
- - - - - - - - - - - 

Titujt kryesore VIP te kesaj jave nga Revista "Panorama Plus" (1 Shkurt 2014)

Ledri & Angela, cifti kapet mat ne aeroport, flitet per lidhje dashurie
Edhe Ulpiana Lama kerkon ta shohim si femer seksi
Fatos Nano rikthehet nga Vjena ne Tirane dhe vendoset ne nje vile luksoze, fotot
Zajmina humb gjyqin me nje shoqeri tregtare, pozoi nudo dhe nuk respektoi kontraten
Stine feston 33-vjetorin ne krahet e nje bruneje
Klinton Zeqirajt i vjedhin celularin dhe i publikojne fotot e nxehta
Mira Janji, topless drejt suksesit
Suada Sherifi: Kam zgjedhur Gjebrene per televizionin dhe Meten per politiken
Erla Mehilli relaks ne breg te detit, edhe pse eshte dimer
Blero sjell ne treg nje tjeter bukuroshe, nje miss si Kim Kardashian
Ciljeta heq dore nga dekoltete e hapura, ja si shfaqet ne koncerte
Kengetari Korab Shaqiri prezanton te dashuren
Deputeti Artan Gaci zgjedh trotuarin per parkim
Tuna dhe Cozman festojne me vere 1-vjetorin e njohjes
Flaka Krelani tenton te permiresoje pamjen duke fryre buzet
Balerini Klajdi Selimi harron ish-te fejuaren bionde, tashme ne krah ka nje brune
Ingridi shfaqet me floke te gjata
Elton Deda behet kumbar i vajzes se Eneda Tarifes
Rivalitet mes kengetaresh, Dafina & Genta sfidojne me zhveshje
Luana Vjollca "terbohet" mbi banak

No comments:

Post a Comment