Welcome to Alba Flash News! The idea of this blog is to comment on relevant and interesting celebrity news & events, fun & entertainment, unique stories and more, in a concise and simple format without gimmicks. We bring you the latest news titles on albanian gossip and showbiz in a flash style. The blog supports english and albanian language. Enjoy!

Sunday, 29 June 2014

PANORAMA PLUS Magazine - 28th June 2014

Revista PANORAMA PLUS - 28 Qershor 2014

VIP headlines of the week from the magazine "Panorama Plus" (28 June 2014) 

Undresses Jona of Bb: Men love my wilderness 
Ledri prefers Ciljeta, photographed together in the Pub 
Flori Mumajesi raged, erotic games with dancers on stage 
Ermal Mamaqi: I say no to "the goods", in the Lazarat atmosphere. Dr.Flori: How I quit drugs! 
Soni Malaj, a song with composer of tallava hits
After Serbian attacks, the director of Era Istrefi's video reacts
Elita 5 burns Tetovo, thousands of fans in promotion 
Lirita of BB, in the fifth month of pregnancy 
When misses get together: Zana, Marigona, Jessica and Mirjeta 
Rike Roci, holiday in Albania without boyfriend 
Luana Vjollca, begins tv summer adventure with Ledion Lico
Shpetim Saraci appears in form next to Bamir Topi 
Flaka Krelani: Why was I penalized in "Top Fest" 
After separations, Angela Martini and Aferdita Dreshaj in bed with Turi Hyska 
Eni doesn't ask for Greta's prejudice, strips naked 
Lorik Cana, magnificent wedding in Pristina 
Ledina reveals belly of her second pregnancy
Eldora, the thalassemic of BB6, celebrates first anniversary of relationship 
Catherine of BB7: Story with Edber lasted one month, now I'm in the arms of an Italian 
Kaltrina Selimi: My child is a boy, will become a mother in November 
Robert Aliaj: The gays, part of my "48-hour" adventure
- - - - - - - - - - - -


Titujt VIP te javes nga Revista "Panorama Plus" (28 Qershor 2014)


Zhvishet Jona e BB: Meshkujt e duan egersine time
Ledri preferon Ciljeten, fotografohet se bashku ne Pub
Terbohet Flori Mumajesi, lojera erotike ne skene me balerina
Ermal Mamaqi: I themi jo "mallit", ne atmosferen e Lazaratit. Dr Flori: Si e lashe drogen!
Soni Malaj, kenge me kompozitorin e hiteve tallava
Pas sulmeve serbe, reagon regjisori i klipit te Era Istrefit
Elita 5 djeg Tetoven, ne promovim mijera fansa
Lirita e BB, ne muajin e 5-te te shtatzenise
Kur miset behen bashke: Zana, Marigona, Xhesika dhe Mirjeta
Rike Roci, pushime ne Shqiperi pa te dashurin
Luana Vjollca nis aventuren televizive te veres me Ledion Licon
Shpetim Saraci shfaqet ne forme ne krah te Bamir Topit
Flaka Krelani: Pse me penalizuan ne "Top Fest"
Pas ndarjeve, Angela Martini dhe Aferdita Dreshaj ne shtrat me Turi Hysken
Eni s'pyet per paragjykimin e Greta Kocit, zhvishet nudo
Lorik Cana, dasem madheshtore ne Prishtine
Ledina zbulon barkun e shtatzenise se dyte
Eldora, talasemikja e BB6 feston 1-vjetorin e lidhjes
Katerina e BB7: Historia me Edberin zgjati 1 muaj, tani jam ne krahet e nje italiani
Kaltrina Selimi: Femija im eshte djale, behem nene ne nentor
Robert Aliaj: Edhe gejt, pjese e aventures sime "48-oreshe"


No comments:

Post a Comment